Tag: EEC

Wezmę udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach
Moje Wystąpienia, Polityka i społeczeństwo

Wezmę udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

„Z przyjemnością informuję, że wezmę udział w sesji podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Zapraszam do Katowic w terminie 22-24 kwietnia 2026 r. Wezmę aktywny udziału w Kongresie w roli prelegenta w dyskusji: "Oświata w samorządach" - 24 kwietnia 2026 r. | 9.30-11.00 | Oświata w samorządach W programie kongresu jest ponad 200 debat o wyzwaniach transformacji gospodarczej, innowacjach, przyszłości europejskiego rynku oraz o tym, jakie kierunki rozwoju będą kluczowe dla biznesu i gospodarki w najbliższych latach.  EEC to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w tej części Europy – tym bardziej cieszę się na możliwość udziału w dyskusji wraz z gronem ekspertów i praktyków. Zapraszam do udziału!” Na kongresie będę reprezentował Gmin...