Umowa na 15 milionów dla Proszowic podpisana
Dzisiaj wspólnie z Anetą Lipowiecką skarbnik Gminy Proszowice podpisałem z Łukaszem Smółką marszałkiem Województwa Małopolskiego umowę na 15 milionów 230 tysięcy złotych dofinansowania na realizację II etapu rewitalizacji Proszowic.
Po południu 21 kwietnia 2026 roku w sali sesyjnej Sejmiku Województwa Małopolskiego odbyła się uroczystość podpisania umów z dofinansowaniem dla beneficjentów projektów rewitalizacji miast.
W wydarzeniu wzięli udział marszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, wicemarszałek Witold Kozłowski, pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Obecni byli parlamentarzyści panie i panowie posłowie z Małopolski.
Wystąpiła również radna sejmiku Patrycja Tocka.
W saki sesyjnej licznie stawili się przedstawiciele samor...
